Jezovitova
 • Aktuálne
 • O nás
 • Ponuka
 • Odkazy
 • Médiá
 • Kontakt
 • Augmentácia prsníkov silikónovými implantátmi

  V súčasnej dobe patrí táto operácia medzi najžiadanejšie a najfrekventovanejšie. Jej cieľom je dosiahnutie krásneho primerane veľkého poprsia. Operáciu vyhľadávajú dievčatá a ženy vo veľmi širokom vekovom spektre. Operujeme 1.-10.deň po skončení menštruácie. K operácii žiadame interné predoperačné vyšetrenie,aby sme sa presvedčili, že zdravotný stav klientky nie je rizikový.

  Implantáty NagorTáto operácia má viacero variácií. Implantáty je možné vkladať pod žľazu a pod sval. Kožný rez môže byť umiestnený okolo dvorca, v podprsníkovom záhybe alebo pod pazuchou. V prípade, že sú prsníky výrazne poklesnuté alebo asymetrické, vloženie implantátu z jedného rezu nie možné, lebo nadbytok kože je nutné odstrániť. Vtedy je rezov viac a tým aj viac jaziev. Jazvy sú pri dnešnej technike šitia jemné. Korigujú sa len zriedka.

  Pri jednoduchom vložení implantátov trvá operácia asi jednu hodinu. Hospitalizácia trvá 1 deň a následná rekonvalescencia koinčí po 1-2 týždňoch. Ak prsia súčasne upravujeme, trvá operácia asi 3 hodiny a rekonvalescencia 2-3 týždne.

  Prsia sa po operácii postupne formujú asi po dobu 8 týždňov. Nosenie elastického prádla je potrebné podľa pokynov lekára. Športové aktivity a iné namáhavé činnosti sú možné po 6-8 týždňoch.

  Najčastejšie používané implantáty sú z firmy NAGOR a EUROSILICONE, ktoré májú jednu z najlepších záruk na trhu: GCA Comfort Guarantee. Záruka výmeny platí doživotne nie len v prípade ruptúry (prasknutia implantátu) ale aj v prípade kapsulárnej kontraktúry (stupeň III a IV).

  Celkovú anestézu k operácii nám poskytuje spoločnosť HYPNOS s.r.o www.anestezia.webnode.sk

   

  Súťaž o zväčšenie pŕs od MUDr. Ježovitovej úplne zadarmo!

  Prsia sú symbolom ženskosti, no nie každú z nás obdarila príroda tou správnou veľkosťou. A hoci sa ženská krása nemeria rozmermi hrudníka, sebavedomie mnohých žien poznačili práve malé či žiadne prsia.

  Priebeh súťaže

  • od 14. 2. 2017 ste mali jedinečnú šancu vyplniť dotazník a zapojiť sa do výberu a následného zlosovania o nové poprsie úplne zadarmo
  • 14. 3. 2017 boli predstavené vybrané dámy, ktoré podstúpili prehliadku na renomovanej klinike IEM, aby sa tím odborníkov ubezpečil, že sú vybrané kandidátky vhodné na vysnívanú úpravu poprsia
  • 10. 4. 2017 z vyhovujúcich uchádzačiek po zdravotnej stránke bude vylosovaná jedna výherkyňa
  Koniec apríla podsúpi výherkyňa zákrok pre zväčšenie pŕs na renomovanej klinike IEM

   

  Pred
  Po
  Pred
  Po
  Pred
  Po
  < Späť na ponuku