Jezovitova
 • Aktuálne
 • O nás
 • Ponuka
 • Odkazy
 • Médiá
 • Kontakt
 • Vraj najkrajšie sú prirodzené prsia. Ja ako plastická chirurgička s tým úplne súhlasím. Platí to však pre vzácne prípady, keď prsia od prírody veľkosťou a tvarom harmonizujú s postavou a túto vlastnosť si dokážu zachovať aj po tehotenstve alebo zmene váhy. Avšak podľa štatistík je až 80 percent žien so svojimi prsiami nespokojných. Ženy nespokojné s tvarom a veľkosťou poprsia nazývajú svoje vnady rôznymi vtipnými ale aj hanlivými názvami. Ak svoj nález začnú považovať za neúnosný,prichádzajú k nám na plastickú chirurgiu, často s partnermi a často s veľmi presnou predstavou o budúcom vzhľade svojej typicky ženskej okrasy.


  pekne_prsia.pngÚspešná úprava prsníkov patrí medzi najvďačnejšie plastické operácie. Vnútorný pocit istoty a sebavedomia ženy dokážu pekné prsia neuveriteľne posilniť. Preto nech sa na nás odporcovia plastických  operácií nehnevajú. Dotyčné ženy a my vidíme ten rozdiel.

  Po dosiahnutí dospelosti a to ešte pred tehotenstvom majú dievčatá problém s asymetriami prsníkov,s ich nadmernou velkosťou alebo s nevyvinutými prsníkmi. Psychicky a i fyzicky najviac trpia prvé dve skupiny. Úprava prsníkov nebude mať vplyv na budúce materstvo a teda ani na kojenie. Prsná žľaza zostane funkčná. Stava sa,že z veľkých prsníkov odoberieme až  500 mg hmoty, aby sme dosiahli prsníka, estetický vzhľad aj fyzická pohotovosť sa výrazne zlepšia. Dievčatá často doslova zmenia imidž.

  V prípade zväčšenia prsníkov implantátmi je dôležité zladiť proporcie postavy. V žiadnom prípade neodporúčame dysharmonické alebo dokonca vulgárne zväčšovanie. Po dosiahnutí primeranej veľkosti prsníkov je psychická a fyzická stránka zladená. Každá žena sa prirodzene teší, keď jej dobre sedí akékoľvek oblečenie, keď vyzerá gracióznejšie a môže pritom pokojne aj športovať. Len o niečo menej ako polovica žien operovaných na prsia počas minulého roka patrila do ročníka nad 1980.

  Po dojčení dochádza pomerne často k zmenšeniu a ochabnutiu prsníkov väzivo žľazy povoľuje a ona klesá nadol.Koža sa žiaľ podvoľuje ochabnutému väzivu a to tým ľahšie čím viac je sama poškodená striami. Manželia, partneri, priatelia darmo ubezpečujú ženy, že sú aj tak pekné a že im to vôbec nevadí... Ženy im väčšinou veria, ale nie sú spokojnú sami so sebou. Do tejto skupiny žien operovaných na prsia patrí 50 percent.

  Najmenej početnú skupinu tvoria ženy po klimaktériu, ktorých proporcie sa po hormonálnej prestavbe tela nežíaduco zmenili. Ak sa prsia zväčšia do takej miery, že znižujú obratnosť, spôsobujú bolesti chrbtice alebo vznik rôznych kožných zápalov, prichádzajú ženy so žiadosťou o operačné zmenšenie a často sa dožadujú zmenšenia radikálneho.

  Operačná úprava prsníkov nevznikla sama od seba. Je odpoveďou na požiadavku moderného veku, v ktorom žijeme. Ak rešpektujeme všetky možné operačné riziká a snažíme sa ich znížiť na minimum, prináša plastická úprava prsníkov so sebou zlepšenie pocitov, istoty, sebavedomia a tým aj zlepšenie kvality určitých oblastí života dnešnej ženy.


  Celkovú anestézu k operácii nám poskytuje spoločnosť HYPNOS s.r.o www.anestezia.webnode.sk

   

  Súťaž o zväčšenie pŕs od MUDr. Ježovitovej úplne zadarmo!

  Prsia sú symbolom ženskosti, no nie každú z nás obdarila príroda tou správnou veľkosťou. A hoci sa ženská krása nemeria rozmermi hrudníka, sebavedomie mnohých žien poznačili práve malé či žiadne prsia.

  Priebeh súťaže

  • od 14. 2. 2017 ste mali jedinečnú šancu vyplniť dotazník a zapojiť sa do výberu a následného zlosovania o nové poprsie úplne zadarmo
  • 14. 3. 2017 boli predstavené vybrané dámy, ktoré podstúpili prehliadku na renomovanej klinike IEM, aby sa tím odborníkov ubezpečil, že sú vybrané kandidátky vhodné na vysnívanú úpravu poprsia
  • 10. 4. 2017 z vyhovujúcich uchádzačiek po zdravotnej stránke bude vylosovaná jedna výherkyňa
  Koniec apríla podsúpi výherkyňa zákrok pre zväčšenie pŕs na renomovanej klinike IEM

   

  Pred
  Po
  Pred
  Po
  < Späť na ponuku